+4812 422 12 90
Poniedziałek - Piątek - 9:00 - 17:00
ul. Piłsudskiego 9/431-110 Kraków

Tworzymy wspólnie Kancelarię Adwokacką,

której siedziba mieści się w samym sercu Krakowa przy ul. Piłsudskiego 9/4 w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kancelaria powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia zawodowego oraz wcześniejszej współpracy adwokat Aniki Zańko oraz adwokata Jakuba Walawskiego. Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych, zarówno dużych spółek z kapitałem zagranicznym, jak i polskich przedsiębiorców. Doradzamy również klientom indywidualnym. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, jak również w postępowaniach administracyjnych związanych z obsługą prawną ich inwestycji.

Siłą naszego zespołu jest połączenie doświadczenia zawodowego zdobytego w czasie wieloletniej praktyki zawodowej, a także edukacji na renomowanych uczelniach polskich oraz zagranicznych. Zróżnicowanie specjalizacji gwarantuje naszym Klientom świadczenie usług prawnych najwyższej jakości. W podejściu do pracy kierujemy się zasadami rzetelności, efektywności oraz dążymy do poszukiwania najbardziej optymalnych rozwiązań, uwzględniając każdorazowo specyfikę biznesową naszych Mocodawców.
Przedstawiamy naszym Klientom jasno określone warunki współpracy, rozwiązując ich problemy prawne, a także zabezpieczając przed ich powstaniem w przyszłości.

Poznaj nas

Anika Zańko

Anika Zańko

adwokat, współzałożycielka Kancelarii

Specjalizuje się w postępowaniach sądowych, w tym również sporach korporacyjnych, prawie cywilnym, prawie spółek oraz prawie karnym skarbowym i gospodarczym.

Jakub Walawski

Jakub Walawski

adwokat, współzałożyciel Kancelarii

Koncentruje się na obszarach prawa cywilnego, bankowego, gospodarczego i administracyjnego oraz na problematyce prawnej nieruchomości.

nasz zespół

Adres naszej kacelarii

ul. Piłsudskiego 9/4, 31-110 Kraków

Nasze numery telefonów

+48 12 422 12 90, FAX: +48 12 431 01 90

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek - 9:00 - 17:00